spot_imgspot_img

Kodak wprowadza na rynek szereg nowych, innowacyjnych produktów cz. II

- Reklama-

Kodak ogłosił wprowadzenie nowego, rewolucyjnego urządzenia drukującego (digital) i innowacyjne dodatki do kompleksowego portfolio rozwiązań cyfrowych i offsetowych, które mają pomóc drukarniom zwiększyć ich rentowność i wykorzystać nowe możliwości rozwoju.

Nowy KODAK PROSPER Digital Varnish do wysoce elastycznego cyfrowego powlekania opakowań papierowych

Nowy KODAK PROSPER Digital Varnish jest unikalnym lakierem na bazie wody, który może być nanoszony jako powłoka powierzchniowa lub punktowa na opakowania zadrukowane przy użyciu systemów drukujących KODAK PROSPER serii S lub KODAK PROSPER Plus. Przyjazny dla środowiska lakier cyfrowy PROSPER Digital Varnish może być nakładany w idealnym połączeniu z elementami projektu i tworzy matową warstwę ochronną, która zapewnia odporność na ścieranie i wodę na opakowaniach papierowych.

Ponieważ PROSPER Digital Varnish jest aplikowany tylko tam, gdzie jest to konieczne i nie wymaga przygotowania płyty do lakierowania punktowego, pomaga drukarniom wyeliminować koszty, wysiłek, odpady i wpływ na środowisko związane z tradycyjnymi metodami powlekania. Nowy lakier stanowi przyjazną dla środowiska, opartą na wodzie alternatywę dla rozpuszczalników i powłok UV.

KODAK PROSPER Digital Varnish będzie dostępny na całym świecie do końca 2021 roku.

Źródło: Kodak

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych