spot_imgspot_img

Kodak wprowadza na rynek szereg nowych, innowacyjnych produktów cz. III

- Reklama-

Kodak ogłosił wprowadzenie nowego, rewolucyjnego urządzenia drukującego (digital) i innowacyjne dodatki do kompleksowego portfolio rozwiązań cyfrowych i offsetowych, które mają pomóc drukarniom zwiększyć ich rentowność i wykorzystać nowe możliwości rozwoju… cz. III.

Udoskonalona aplikacja KODAK Mobile CTP Control App oferująca więcej możliwości zarządzania i raportowania

KODAK Mobile CTP Control App jest aplikacją, która umożliwia zdalne sterowanie i monitorowanie do 10 naświetlarek KODAK CTP, zmniejszając zależność od pracowników na miejscu przy zarządzaniu zadaniami w kolejce, aktualizacjami statusu i innymi. Ulepszona wersja tej jedynej w swoim rodzaju aplikacji zapewnia dostęp do danych w czasie rzeczywistym i historycznych z możliwością dostosowania raportów, co pozwala zaoszczędzić czas na analizie danych, pomaga ustalić priorytety działań i poprawić wydajność produkcji płyt.

Nowa wersja aplikacji KODAK Mobile CTP Control App jest już dostępna na całym świecie do pobrania dla mobilnych systemów operacyjnych Android i iOS.

Cytat kierownictwa:

“Ogłoszone dziś innowacje odzwierciedlają ciągłe zaangażowanie firmy Kodak w opracowywanie przełomowych rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom zwiększenie wydajności i zyskowności oraz skuteczne poszerzanie bazy klientów” – powiedział Jim Continenza, prezes wykonawczy i dyrektor generalny firmy Kodak.

“Dzięki innowacjom, takim jak KODAK ASCEND Digital Press, otwieramy przed drukarniami nowe możliwości zyskownych zastosowań. Nadal realizujemy naszą obietnicę dostarczenia kompletnej gamy rozwiązań, które oferują Print that Pays.”

Źródło: Kodak

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00