Firmy Kodak i PerfectPattern GmbH, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach sztucznej inteligencji (AI) dla przemysłu wytwórczego, ogłosiły nową umowę, na mocy której Kodak otrzyma licencję na kod źródłowy oprogramowania PerfectPattern sPrint One. Pozwoli to firmie Kodak na dalszy rozwój wersji sPrint One używanej w systemie KODAK PRINERGY On Demand Workflow. Najnowsza umowa przedłuża udane partnerstwo, które rozpoczęło się cztery lata temu wraz z oficjalnym ogłoszeniem na drupa 2016.

- reklama -

Specjalna umowa licencyjna pozwoli firmie Kodak na ściślejszą integrację funkcjonalności sPrint One opartej na sztucznej inteligencji z innowacyjnym systemem PRINERGY On Demand Workflow opartym na chmurze, co jeszcze bardziej usprawni przygotowanie zadań drukowania.

sPrint One to już mechanizm opcjonalnej usługi KODAK Dynamic Print Planning Service, która umożliwia automatyczne, zoptymalizowane planowanie zadań i pracy maszyny drukarskiej w jednym etapie przetwarzania, z uwzględnieniem wielu parametrów specyficznych dla danej drukarni. Ściślejsza integracja sPrint One z usługą PRINERGY On Demand pomoże drukarniom osiągnąć jeszcze wyższy stopień automatyzacji procesów przepływu pracy, większą wydajność produkcji, jeszcze niższe koszty produkcji i materiałów, a co za tym idzie, lepszą rentowność.

“Ten krok umożliwi firmie PRINERGY On Demand łatwiejsze i bardziej bezpośrednie wykorzystanie innowacyjnej technologii AI niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki zintegrowanej platformie z systemem Industry 4.0 i funkcjami automatyzacji niezrównanymi w całej branży drukarskiej”, skomentował Todd Bigger, wiceprezes ds. oprogramowania w dziale druku Kodak. “Jednocześnie, wzmocni to portfolio wysokowydajnych, opartych na chmurze rozwiązań firmy Kodak w zakresie przepływu pracy, które drukarnie mogą precyzyjnie dostosować do swoich unikalnych potrzeb”.

Źródło: KODAK

- reklama -