Koenig & Bauer potwierdza swoje zaangażowanie w udział w największych na świecie targach branży poligraficznej, które zostały przełożone na kwiecień 2021 r. Firma ma dobrą pozycję, a stoisko w hali 16 zostanie zachowane.

Od momentu założenia drupy w 1951 r. firma Koenig & Bauer utrzymuje nieprzerwaną obecność i przyjmuje klientów z całego świata, nawet w czasach kryzysu.

„Wciąż postrzegamy drupę, wiodące na świecie targi, jako ważny element w branży grafiki i uważamy, że naszym obowiązkiem jest wspieranie tej branży. Chcemy robić to, co do nas należy, aby w osobistych rozmowach nadal dostarczać ważnych impulsów na miejscu” – mówi Claus Bolza-Schünemann, prezes Koenig & Bauer i prezes Drupa, wyjaśniając stanowisko firmy. “Mamy zaufanie do koncepcji higieny w Messe Düsseldorf i w sensie odpowiedzialności wszystkich odwiedzających”.

Ralf Sammeck, członek zarządu Koenig & Bauer, dodaje: „Targi nie będą takie same, jak przed COVID-19, a Koenig & Bauer uzupełnia również komunikację z klientami za pomocą formatów wirtualnych i wydarzeń specyficznych dla klienta, na przykład w nasze nowe Centrum Obsługi Klienta. Jednak formaty te mogą w ograniczonym stopniu przekazać możliwości wydajności szerokiego portfolio produktów. Nic nie przebije doświadczania najnowszych technologii z bliska w oczach opinii publicznej i podczas targów. ”

„Dla Koenig & Bauer nie ma bardziej odpowiedniej platformy do prezentacji różnorodności produktów – od druku cyfrowego, offsetowego i fleksograficznego po inteligentne rozwiązania w zakresie digitalizacji i usług dla międzynarodowej publiczności” – dodaje Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer.

Źródło: Koenig & Bauer

 

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?