spot_imgspot_imgspot_img

Koenig & Bauer Celmacch na targach CCE International 2023: kompleksowa oferta dla rynku tektury falistej

- Reklama-

Wśród wystawców zbliżających się targów CCE International w Monachium (14-16 marca) znajdzie się po raz pierwszy – powstała w lipcu ub.r. – firma Koenig & Bauer Celmacch. Na stoisku nr 2710 będzie promować swoje bogate portfolio z zakresu rozwiązań do zadrukowywania i sztancowania tektury falistej. Z myślą o zwiedzających z naszego kraju, na stoisku będą przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE).

Mówi Luca Celotti, prezes zarządu Koenig & Bauer Celmacch: „Obecność na kluczowych dla branży tektury falistej imprezach branżowych to nieodłączny element naszej strategii marketingowej. Tym bardziej w tak ważnym momencie, jakim było niedawne wejście marki Celmacch w struktury rodziny Koenig & Bauer. Marka Koenig & Bauer Celmacch była już promowana podczas Corrugated Week 2022, odbywającego się w San Antonio w stanie Teksas (USA), jak też w czasie konferencji technologicznej TMV w Seeheim. Z niecierpliwością czekamy na targi CCE International i serdecznie zapraszamy wszystkich gości z Polski do odwiedzenia stoiska Koenig & Bauer Celmacch. Mamy nadzieję, że wizyta u nas pozwoli na zapoznanie ich z naszą niezwykle szeroką ofertą dla rynku tektury falistej”.

Ponad 40 lat doświadczeń na rynku tektury falistej | Firma Celmacch została założona ponad 40 lat temu przez Rodolfo Celottiego, który kierował nią do 2012 roku, a obecnie pełni funkcje dyrektora technicznego i członka zarządu. Wówczas stery przedsiębiorstwa przejął jego syn – Luca, który z sukcesami prowadzi je do dzisiaj. Firma od początku działała na rynku tektury falistej.

Najpierw zajmowała się serwisowaniem i modernizacją sprzętu, w 1997 roku wyprodukowała pierwszą w swojej historii maszynę fleksograficzną. Sześć lat później w jej ofercie pojawiły się zaawansowane rozwiązania, bazujące na serwonapędach, dedykowane – jak podkreśla kierownictwo firmy – nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Od tamtej pory Celmacch znajdował się w ścisłej czołówce europejskich dostawców specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do drukowania i przetwarzania tektury falistej.

„Dzięki skoncentrowaniu się na jednym, wybranym segmencie rynkowym, staliśmy się w nim ekspertami – mówi Luca Celotti. – W naszym zakładzie produkcyjnym w Desenzano del Garda, zatrudniającym 80 osób, powstaje rocznie ok. 20 maszyn drukujących i sztancujących. Obecnie, dzięki dołączeniu do „rodziny” Koenig & Bauer, nasz wspólny potencjał produkcyjny znacząco wzrośnie, gdyż część asortymentu oferowanego pod marką Koenig & Bauer Celmacch powstaje w zakładach w Würzburgu”.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00