- reklama -

Koenig & Bauer Durst przedstawia innowacje dla Delta SPC 130 FlexLine Automatic. Maszyna do druku na tekturze falistej to rozwiązanie branżowe do nakładów od jednego do miliona sztuk.

Nowe kolory pomarańczowo-fioletowe na bazie wody spełniają wymogi bezpieczeństwa żywności dla opakowań podstawowych i poszerzają gamę kolorów. Design plus dla towarów markowych, szczególnie w zakresie nasycenia kolorów próbek opakowań i kolorów specjalnych. Zestaw kolorystyczny to bezpieczna inwestycja, nawet jeśli chodzi o coraz bardziej złożone i szybko zmieniające się produkcje, ponieważ udział tektury falistej w opakowaniach do żywności i napojów wynosi około 50 procent.

Koenig & Bauer Durst ogłosił również nowe funkcje automatyzacji dla Delta SPC 130 FlexLine Automatic, które zapewniają wysoką produktywność i mogą być zintegrowane z istniejącymi przepływami pracy klientów. Nowy cyfrowy podkład do materiałów niepowlekanych poprawia obraz nadruku i umożliwia bardziej ekonomiczną produkcję. Efekty specjalne i efekty wykończeniowe oferują nowe zastosowania.

Delta SPC 130 FlexLine Automatic łączy wyrafinowaną konstrukcję mechaniczną z łatwo dostępnymi podzespołami i wybranymi komponentami, które zapewniają długotrwałą jakość, wysoką wydajność i niezawodność. Może przetwarzać małe formaty od 500 x 600 mm do bardzo dużych formatów maksymalnie 1300 x 2800 mm i drukować podłoża o maksymalnej grubości 12 mm za pomocą atramentów na bazie wody, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Delta SPC 130 FlexLine Automatic obejmuje podajniki non-stop, czterokolorowe drukowanie jednoprzebiegowe, sekcje suszenia i chłodzenia oraz układarki non-stop… więcej na WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

 

- reklama -

Jak ważny jest dla Ciebie temat zarządzania barwą w miejscu, w którym pracujesz?