spot_imgspot_imgspot_img

Koenig & Bauer na targach K2022

Koenig & Bauer prezentuje na targach K2022 w Düsseldorfie – wiodących na świecie targach przemysłu tworzyw sztucznych i gumy – dopasowane i przyszłościowe rozwiązania dla swoich klientów. Producent pras podkreśla w ten sposób swoją rolę lidera technologicznego we wszystkich segmentach rynku poligraficznego. Spółki-córki grupy Koenig & Bauer Kammann i Koenig & Bauer Flexotecnica zarezerwowały wspólne stoisko o powierzchni 130 m² w hali 4 (B07), aby zaprezentować swoje różnorodne portfolio produktów do dekoracji pustych opakowań ze szkła, metalu i tworzywa sztucznego oraz do zadruku opakowań elastycznych. Codziennie odbywają się pokazy na żywo maszyny KAMMANN K15 Q-SE z nowym szybkim zespołem drukującym.

Trwałe i inteligentne rozwiązania w zakresie druku fleksograficznego | Zespół sprzedaży i serwisu na stoisku cieszy się na prezentację maszyn fleksograficznych CI Evo XC, XD i XG i będzie wyjaśniał inteligentne rozwiązania mające na celu redukcję odpadów, zużycia energii i czasu przygotowania. Maszyny z serii Evo nadają się do druku na wszystkich rodzajach podłoży stosowanych w opakowaniach elastycznych, w tym na materiałach pochodzących z recyklingu i nadających się do kompostowania.

Odwiedzający targi w Düsseldorfie będą mogli również dowiedzieć się o optymalnym wykorzystaniu wszystkich cyfrowych narzędzi i modułów oprogramowania w celu podniesienia wydajności i efektywności swojej produkcji fleksograficznej. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, inne prezentacje na stoisku podkreślają rozwiązania opracowane w celu promowania zrównoważonych opakowań, takie jak farby wodne i LED-UV lub rozwiązania hybrydowe, w których maszyna CI jest połączona z następującym po niej zespołem fleksograficznym lub wklęsłodrukowym do lakierów i powłok.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00