Koenig & Bauer weźmie udział w targach virtual.drupa, organizując kilka sesji na żywo. Producent maszyn drukarskich zaprezentuje między innymi swoje rozwiązania w zakresie obiegu dokumentów opakowaniowych oraz inteligentnej digitalizacji.

Wraz z partnerem joint venture, firmą Durst, po raz pierwszy będzie można zobaczyć w akcji maszynę VariJET106 przeznaczoną do cyfrowego druku składanych kartonów. Całkowicie wirtualna edycja wiodących w branży targów odbędzie się w dniach od 20 do 23 kwietnia 2021 roku.

- reklama -- reklama -

Głównym tematem wirtualnego wystąpienia targowego jest produkcja opakowań. Kartony składane, tektura falista czy folie – Koenig & Bauer ma w swoim portfolio odpowiednie rozwiązania maszyn drukujących do różnych zastosowań. Podczas virtual.drupa można zobaczyć na żywo przebieg pracy przy produkcji kartonów składanych. Począwszy od druku, poprzez sztancowanie, aż po klejenie, odbywa się na maszynach Koenig & Bauer: Rapida 106 X, CutPRO X 106 i Omega Allpro 110.

CorruJet

Odwiedzający będą mogli również zapoznać się z drukiem opakowaniowym i dekoracyjnym za pomocą jednoprzebiegowej maszyny cyfrowej RotaJET oraz drukiem fleksograficznym dla krótkich i średnich nakładów za pomocą maszyny Evo XC. W segmencie druku i przetwórstwa tektury falistej Koenig & Bauer zaprezentuje na targach virtual.drupa maszyny CorruJET, CorruCUT i CorruFLEX.

Koenig & Bauer przedstawi prezentację na temat tego, w jaki sposób maszyny połączone w sieć, wykorzystanie sztucznej inteligencji i innych usług opartych na danych, mogą pomóc drukarniom jeszcze bardziej usprawnić ich procesy.

Nowa maszyna VariJET 106 do cyfrowego druku kartonów składanych będzie po raz pierwszy drukować na żywo. Hybrydowa maszyna firmy Koenig & Bauer Durst joint venture integruje sprawdzoną technologię atramentową Durst z platformą maszyn średnioformatowych Rapida.

“Chętnie spotkalibyśmy się z naszymi klientami osobiście” – podkreśla Dagmar Ringel, szefowa działu komunikacji korporacyjnej i marketingu w firmie Koenig & Bauer. “Pandemia w 2021 roku nadal wymaga alternatywnych sposobów prezentacji produktów, dyskusji i dzielenia się wiedzą w branży. “Dzięki naszemu demo na żywo, wykładowi i dyskusji panelowej nasi eksperci przeniosą na ekran odrobinę atmosfery prawdziwych targów”.

Źródło: Koenig & Bauer

 

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?