Koenig & Bauer rozszerza współpracę z Rieckermann

- reklama -

Po udanym rozpoczęciu współpracy z Rieckermann na rynkach Indonezji, Tajlandii i Filipin, partnerstwo zostaje rozszerzone o Koreę ze skutkiem natychmiastowym. Podobnie Rieckermann przejmie wyłączną odpowiedzialność za sprzedaż na rynku wietnamskim od 1 listopada. 

„Aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą bliskość do klientów na rynkach Azji Południowo-Wschodniej, postanowiliśmy pogłębić współpracę z doświadczonym dostawcą rozwiązań przemysłowych Rieckermann”, mówi dr Peter Lechner, dyrektor generalny Koenig & Bauer Flexotecnica. „To ważny kamień milowy na drodze do udanego uczestnictwa w stale rosnącym rynku elastycznych opakowań w przyszłości.”

- reklama -

Rozbudowa partnerstwa została uzgodniona w zakładzie produkcyjnym Koenig & Bauer w Tavazzano koło Mediolanu w ramach prezentacji nowego Evo XC.

“Oprócz Evo XD i XG, przedstawiliśmy premierę, bardzo kompaktowej i bardzo wydajnej 8-kolorowej prasy fleksograficznej CI. Jesteśmy przekonani, że prasa Evo XC będzie bardzo poszukiwana w Azji”, mówi Kristian Rieck, dyrektor ds. tworzyw sztucznych i przetwórstwa w Rieckermann.