spot_imgspot_imgspot_img

Koji Miyao na stanowisku President of Ricoh Graphic Communications Business Unit

- Reklama-

Koji Miyao otrzymał nominację na stanowisko President of the Ricoh Graphic Communications (RGC) Business Unit w Ricoh Company, Ltd. Obowiązki pełni od 1 stycznia 2023 r., a zastąpił w tej roli Sergio Kato.

Koji jest związany z Ricoh od 22 lat. W ciągu tego czasu pełnił wiele znaczących ról w firmie, ostatnio jako General Manager, Business Management Division, Ricoh Graphic Communications.

Koji Miyao rozpoczął pracę w Ricoh Company, Ltd. w 2000 r., w tym czasie odpowiadał za marketing na światowych rynkach najwyższego segmentu modeli kolorowych laserowych urządzeń drukujących. 6 lat później dołączył do Ricoh Americas Corporation jako Director of Business Development. Na tym stanowisku kierował rozwojem sprzedaży urządzeń drukujących w kanale dystrybucyjnym z segmentu IT. W późniejszym czasie jako Marketing Director zajmował się drukiem mobilnym i z chmury oraz urządzeniami wykorzystywanymi do druku w medycynie.

W 2014 roku powrócił do Japonii i objął stanowisko General Manager of the Office Printing Division. W 2018 roku został powołany na Chairman and President of Ricoh China. Pod jego przywództwem chiński oddział przez trzy lata z rzędu osiągnął najwyższy zysk w swojej historii.

“Jestem bardzo dumny z nowej roli, jaką będę pełnił w Ricoh Company, Ltd. Cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w rozwoju naszych usług i rozwiązań dla druku komercyjnego, produkcyjnego oraz korporacyjnego. Cały nasz zespół stale pracuje nad tym, aby Klienci mogli osiągać jak najlepsze wyniki, dzięki rozwiązaniom Ricoh – powiedział Koji Miyao.

“Wierzę w to, że dzięki Koji, Ricoh wyniesie na jeszcze wyższy poziom swoją innowacyjność i dbałość o klienta. Jest on inspirującym liderem, dzięki któremu nasza oferta będzie się rozwijać. W Europie nadal będziemy koncentrować się na tym, aby pomagać naszym Klientom z branż druku komercyjnego, produkcyjnego i korporacyjnego w dostosowywaniu się do działania w tych nieprzewidywalnych czasach – dodał Eef de Ridder, Vice President, Graphic Communications w Ricoh Europe.

Źródło Ricoh


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00