Zapraszamy do udziału w ankietach prowadzonych przez naszą redakcję. Nie są to może takie pełne badania rynku, na jakie potrzeba znacznie więcej czasu, ale niektóre tematy wystarczy Wam zaprezentować na jeden tydzień, by wyniki zaskoczyły wielu obserwatorów.

W poprzednim tygodniu zakończyliśmy ankietę technologiczną. Generalnie chodziło o to, czy Wiecie jak łatwo  jest poradzić sobie z tematem standaryzacji, kiedy poszukujemy nowych możliwości na oszczędzanie.

Produkcja makulatury… tak kiedyś usłyszeliśmy. W jednej z drukarni odwiedzanych przez naszą redakcję, wręcz usłyszeliśmy, że drukarz nie będzie drukował na możliwie pełnej prędkości, tylko dlatego, by szef nie zmienił mu parametrów pracy, czyli wydajności. Cóż… niektórzy próbują i tak.

W tym pytaniu poruszyliśmy temat standaryzacji / optymalizacjiprodukcji, a wyniki wyglądają jak na poniżej zaprezentowanej grafice. Wszystkich głosów oddano: 72.

Kolejne pytanie dotyczy rynku pracy – aktualnie. Jak sobie firmy radzą z pandemią? Jakie działania są przez nich wykorzystywane w stosunku do pracowników?

Ankieta jest zamieszczona na koniec każdej informacji w naszym serwisie. Klikamy i już. Przekonaj się samodzielnie. Poniżej taką ankietę posiadasz… Zapraszamy!

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.