Kolejna maszyna firmy Horizon w drukarni Akapit

Trójnóż Horizon HT 30C
- reklama -

Firma Derya, jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała trójnóż HT30 C w drukarni Akapit z siedzibą w Lublinie.

Drukarnia Akapit  to dynamicznie rozwijająca się firma Lubelszczyzny. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Patrząc w przyszłość drukarnia rozpoczęła wdrażanie bezkompromisowego systemu kontroli jakości na poszczególnych procesach produkcji.

- reklama -

Drukarnia świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług. Jest to już kolejny zakup maszyn marki Horizon przez drukarnię Akapit.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -

A N K I E T A

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.

Komentuj

Wprowadź swój komentarz
Proszę wprowadź swoje imię