Komori dla introligatorni

- reklama -

Firma Komori sukcesywnie powiększa portfolio produktów wprowadzając do oferty kolejne rozwiązania z segmentu urządzeń wspomagających po druku. 6 czerwca br. w Komori Graphic Center – Europe w Holandii, odbył się Dzień Otwarty, podczas którego zaproszeni goście mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami tego światowego producenta maszyn poligraficznych.

Jedną z nich była nowa linia cięcia Apressia CTX 132, która  idealnie wpasowuje się, jako uzupełnienie oferowanych rozwiązań zarówno do druku offsetowego, jak i cyfrowego. Niewątpliwie zebrani goście wiele uwagi poświęcili temu urządzeniu, bowiem jest to  rozwiązanie w pełni zautomatyzowanej  linii wyposażonej w system podnoszenia, ładowania, cięcia oraz rozładunku. Całość  sterowana jest danymi zgodnymi z  cyfrowym system zarządzania i przepływem informacji oferowanych w maszynach drukujących Komori.

- reklama -

Systemy cięcia Apressia CT  są oferowane w wersji standardowej w formatach CT115 oraz CT 137,  a także  w liniach z pełnym wyposażeniem w formatach  CTX 92, CTX 115, CTX 132, CTX 168 oraz CTX 225.

Dystrybutorem rozwiązań firmy Komori na terenie Polski jest firma Reprograf SA.