Komori potwierdza planowane testy Impremia NS40 wiosną 2019 roku

Kolejne etapy rozwoju innowacyjnego projektu, jakim jest maszyna Impremia NS40 dobiegają końca. Wiosną 2019 roku, Komori przekaże system cyfrowego, arkuszowego druku w formacie B1 (40 cali) w unikalnej technologii Nanographic Printing® do testów produkcyjnych.

KOMORI Impremia NS40 to system druku, który poprzez zastosowaną technologię cyfrowego przenoszenia obrazu łączy w sobie wygodę i  szerokie spektrum możliwości.  Także z komercyjnego punktu widzenia otwiera nowe kierunki oddziaływania na obszary druku. Wszytko dzięki korzystnej prędkości drukowania wynoszącej 6 500 arkuszy na godzinę w formacie B1.

Po raz pierwszy Impremia NS40 została pokazana na targach Drupa 2016. Projekt ten powstaje  na bazie podpisanej umowy licencyjnej z Landa Corporation i wykorzystania technologii Nanography®. Od ponad dwóch lat Komori rozwija ten system drukowania w sposób bardzo zorientowany na klienta. Będzie on  uwzględniał najnowsze unikalne technologie sterowania Komori,  które pozwalają  osiągnąć większą niezawodność, stabilność i łatwość użytkowania.

Opierając się na postępie w rozwoju systemu, Komori planuje przeprowadzić wiosną 2019 roku u klientów na rynku japońskim test beta maszyny drukującej. W dalszym etapie tego typu testy zostaną przeprowadzone,  także na rynkach zagranicznych. Regularna sprzedaż produktu planowana jest od końca 2019 roku.

Impremia NS40.

Podstawowa specyfikacja
Model Impremia NS40
Standardowa ilość kolorów 4 kolory (C/M/Y/K) szeroki gamut druku*
Maksymalna prędkość druku ark 6,500
Maximum wymiar arkusza mm 750 x 1,050
Zakres grubości mm 0.06 – 0.8
Rozdzielczość wyjściowa dpi 1,200 x 1,200

 

* Wydajność, wartości opisane powyżej mogą się różnić w zależności od specyfikacji, a wartości mogą ulec zmianie w wyniku ulepszenia projektu.
* Opcjonalne kolory specjalne (O / G / B) i lakierowanie in-line są planowane w dalszej kolejności rozwoju.

Na podstawie informacji firmy Reprograf

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

O ile musisz podnieść cenę za usługę/produkt, by jak najszybciej i realnie nadrobić straty spowodowane pandemią?