spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 1

- Reklama-

„Energia pilnie potrzebna” – dr Leszek Juchniewicz, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki. To pierwsza prezentacja, w której prelegent wyjaśnił, co dzisiaj dzieje się w obszarze energetyki. Jak ważny jest to obszar gospodarki i jak mechanizmy kosztów wpływają na prowadzenie dzisiaj biznesu, między innymi poligraficznego.

dr Leszek Juchniewic

Chwila przerwy, czyli kilka minut dla partnera konferencji – tym razem Krzysztof Pietrzak z firmy manroland.

Krzysztof Pietrzak

„Jak finansować zmiany w dobie inflacji i kryzysu” – dr Jerzy Kwieciński, wiceprezes zarządu Banku Pekao, który w swojej prezentacji przedstawił najważniejsze informacje dotyczące rynku kapitałowego oraz możliwości zmian zachodzących oraz szanse dla polskiego rynku kapitałowego oraz biznesowego. Pan Kwieciński omówił również sytuację finansową w związku z szalejącą inflacją…

Jerzy Kwieciński

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00