- Reklama -spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 3

- Reklama-

Algorytm sukcesu? Czy coś takiego istnieje? Wydaje się, że praktycznie trzeba byłoby wszystko co związane jest z biznesem można przełożyć na wersję digital. Jedni mówią, że jest to innowacja. Ale doprawdy… czym innowacja dzisiaj może być dla nas?

Kolejna prezentacja dotycząca między innymi innowacji i odnoszenia sukcesu, algorytmów sukcesu i tych algorytmów związanych z cyfryzacją procesów, technologii i zasobów ludzkich miała tytuł „Kreacja sukcesu” – a prelegentem była Katarzyna Rybicka, wiceprezes i dyrektor zarządzający firmy Walstead.

- Reklama -
Katarzyna Rybicka

Kultura biznesu, nowe kompetencje… oj było ciekawie… Przy okazji kilka minut dla firmy Versor z Bydgoszczy…


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych