spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 4

- Reklama-

Intuicja? To wiedza nabyta czy umiejętność? Historia, która prezentuje początki i rozwój polskiej firmy Dr Irena Eris. Prezentacja, którą poprowadził Henryk Orfinger, prezes Dr Irena Eris miała tytuł „Partnerstwo w biznesie”.

To jak z tym przeczuciem? Czy budowanie biznesu od przysłowiowego „0” było przygodą? W warunkach, w których nie istniał jeszcze przemysł opakowaniowy w Polsce, było to prawdziwe wyzwanie. Historia, którą opowiedział Henryk Orfinger jest wspaniałym podsumowaniem wszystkich możliwych dróg, jakie muszą przejść przedsiębiorcy w Polsce.

Zrealizowanie marzeń, to rzeczywistość. Nie tanio, ale przede wszystkim dobrze.

Na scenie od lewej Henryk Orfinger, Jacek Kuśmierczyk i Monika Kożdoń-Dębecka

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00