spot_imgspot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 5

A w kuluarach dzieje się bardzo dużo, jak widać – wszyscy czekali no nowe otwarcie dla Polskiej Izby Druku, przy okazji miejsce i czas na spotkanie się i wymianę informacji, doświadczeń i nawet opinii. Drukarnie, dostawcy i organizacje poligraficzne.

Rozmowy i jeszcze raz rozmowy. Czas poświęcony na wysłuchanie pomysłów, doświadczeń poszczególnych prelegentów i pomysły na przyszłość. Cudownie spędzone chwile by przekonać się, jak dzisiaj poligrafia jest ważna dla każdego z nas…


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00