spot_imgspot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 6

Prof. Witold Orłowski, ekonomista, nauczyciel akademicki, były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Kaczyńskim w kolejnej prezentacji podczas Konferencji przygotowanej przez Polska Izbę Druku z okazji 30-lecia, przedstawił to, co dzieje się dzisiaj na rynku od strony jego rozwoju, zagrożeń, inflacji, deflacji… spodziewanych kierunków rozwoju także tych ekonomicznych.

Przy okazji prof. Orłowski przypomniał, jak było dość niedawno i co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, a nawet trzech ostatnich latach. Jak pandemia i wojna wpłynęła na rynek inwestycji oraz tego, co dzisiaj możemy powiedzieć – trendach zmian, które możemy zauważyć bez większych kłopotów nawet my, którzy na co dzień nie zajmujemy się ekonomią w tak wielkim obszarze… ciąg dalszy dużego skrótu już wkrótce.

prof. Witold Orłowski

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00