- Reklama -spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 7

- Reklama-

Czy można o szkolnictwie zawodowym mówić z pasją? Oczywiście, że tak, co zresztą udowodnił Maciej Sierpiński z drukarni MDM Druk z Poznania. To właśnie Maciej Sierpiński był kolejnym prelegentem podczas Konferencji przygotowanej przez Polska Izbę Druku z okazji 30-lecia.

MDM Druk to nie tylko… drukarnia. To praktycznie dzięki nim wiele młodych osób poznaje zawód poligrafa z różnych stron: drukowania, introligatorni, prepressu itd. To prawda, że szkolnictwo zawodowe nie jest w Polsce dobrze rozwinięte.

- Reklama -
Maciej Sierpiński

A poligrafia, to jedna z nielicznych branż, która korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych włączając w to sztuczną inteligencję. Przyszłość? Bez pracowników wykształconych w zawodach, w tym poligraficznych… to trudny temat.Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych