spot_imgspot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 8

Także podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć tematu wojny w Ukrainie.  W kolejnej prezentacji „Jak skutecznie pomóc w odbudowie Ukrainy?” – Dariusz Szymczycha, Wiceprezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej starał się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, dotyczące pomocy Ukrainie.  Kolejne prezentacje były bardzo ważne, bo uczestnicy Konferencji dowiedzieli się, jak wygląda dzisiaj szkolnictwo poligraficzne w Ukrainie.


Szkoła w cieniu wojny” – Prof. dr of science. Eng. Bohdan Durnyak – Rektor Lwowskiej Akademii Drukarstwa, PhD. Eng. Doc. Yaroslav Uhryn – Prorektor Lwowskiej Akademii Drukarstwa, to kolejni prelegenci przekazujący gościom garść informacji o jednej z najbardziej znanych Uczelni poligraficznych w Europie.


Na zakończenie tego bloku tematycznego krótką prezentację poprowadziła Halyna Yerko z Rady Regionalnej Kijowa, która przedstawiła aktualny stan wojny, wyzwań stojących przed mieszkańcami Ukrainy w obliczu trwającej wojny.

W przerwie swój spot partnerski przedstawiła firma Koenig & Bauer i głos na moment zabrał Grzegorz Szymczykowski, dyrektor sprzedaży.

Grzegorz Szymczykowski

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00