- Reklama -spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 8

- Reklama-

Także podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć tematu wojny w Ukrainie.  W kolejnej prezentacji „Jak skutecznie pomóc w odbudowie Ukrainy?” – Dariusz Szymczycha, Wiceprezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej starał się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, dotyczące pomocy Ukrainie.  Kolejne prezentacje były bardzo ważne, bo uczestnicy Konferencji dowiedzieli się, jak wygląda dzisiaj szkolnictwo poligraficzne w Ukrainie.


Szkoła w cieniu wojny” – Prof. dr of science. Eng. Bohdan Durnyak – Rektor Lwowskiej Akademii Drukarstwa, PhD. Eng. Doc. Yaroslav Uhryn – Prorektor Lwowskiej Akademii Drukarstwa, to kolejni prelegenci przekazujący gościom garść informacji o jednej z najbardziej znanych Uczelni poligraficznych w Europie.

- Reklama -

Na zakończenie tego bloku tematycznego krótką prezentację poprowadziła Halyna Yerko z Rady Regionalnej Kijowa, która przedstawiła aktualny stan wojny, wyzwań stojących przed mieszkańcami Ukrainy w obliczu trwającej wojny.

W przerwie swój spot partnerski przedstawiła firma Koenig & Bauer i głos na moment zabrał Grzegorz Szymczykowski, dyrektor sprzedaży.

Grzegorz Szymczykowski

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych