spot_imgspot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Druku cz. 9

W dużym skrócie o kolejnych prezentacjach, w skrócie, bo wszystko dzieje się z taką prędkością, że nie nadążamy ze wszystkim. Kolejna prezentacja odbyła się online z tytułem „Power of Sustainable Printing” – poprowadziła ją dr Nikola Juhasz, firma Sun Chemical. Nieco ekologii i wyzwań stających przed producentami farb.

Kamil Wyszkowski

Tuż po prezentacji firmy Sun Chemical, na scenie pojawił się Kamil Wyszkowski, reprezentujący firmę UN Global Compact z tematem „W obiegu zamkniętym”. Z jednej strony jest to slogan, który pojawia się dość często w materiałach promocyjnych wielu firm. Z czym należy kojarzyć gospodarkę w obiegu zamkniętym? O czy mówimy – wspominając, że sami niszczymy Ziemię? To niezwykle ciekawa prezentacja.

Kolejną prezentację „Packaging Production Volumes in a Changing World – the Heidelberg view”, poprowadził Andreas Lang z firmy Heidelberg. Wizja firmy Heidelberg w zmieniającym się świecie, przyszłość, przemysł, poligrafia… wszystko jest możliwe dokładnie dzisiaj analizować. Współczesne maszyny są podłączone dzięki najnowszym technologiom w ogólnoświatowy system informatyczny (chmura). Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji można dzisiaj dokładnie analizować wszystkie zmiany związane z produkcją na całym świecie.

Andreas Lang

Łatwo odpowiedzieć sobie na pytania, która z części branży – dziełowa, akcydensowa, opakowaniowa czy produkcja etykietowa – jest w danym momencie, tą posiadającą najwyższą dynamikę rozwoju. Podłączenie do DATA powoduje, że dane te dokładnie mogą pomóc nie tylko w obszarze analizy, ale także wprowadzają każdą organizację w inny, wyższy model zarządzania i uzyskiwania lepszych wyników biznesowych… więcej na ten temat już w styczniowym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00