- Reklama -spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów

- Reklama-

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów rozpoczęta. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z Ożarowa jest gospodarzem tegorocznej edycji. Pierwszego dnia odbywają się panele dyskusyjne z udziałem najlepszych ekspertów z branży. Poruszane są tematy szkolnictwa przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży w celu pogłębienia związków łączących biznes z edukacją.

Podczas Konferencji organizatorzy zajmą się również najnowszym prawem dotyczącym opakowań oraz ochroną środowiska, czyli palącymi problemami przedsiębiorców naszego sektora.

- Reklama -

Po krótkim przywitaniu gości i zaproszeniu na scenę głównych sponsorów i przedstawicieli prasy branżowej, Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby Fleksografów zaprosił pierwszego prelegenta tej edycji Konferencji.

Jaśmina Solecka

Jaśmina Solecka prezes stowarzyszenia Natureef przedstawiła temat „Czy wiedza jest kluczowa w rozwoju firm opakowaniowych? – wyzwania legislacyjne w branży opakowaniowej”. Podczas prezentacji skupiła się przede wszystkim na najnowszych wytycznych, a tak dokładnie rozporządzenia, które za chwilę pewnie wejdzie w życie… prawdopodobnie w 2024 r.

więcej na łamach czasopisma… zdjęcie tytułowe: Katarzyna Rainka


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych