- Reklama -spot_imgspot_img

Konferencja: Siła etykiet w rozwiązaniach szytych na miarę Twoich potrzeb

- Reklama-

Podczas VII edycji konferencji Label Innovations organizatorzy przekażą przede wszystkim praktyczną wiedzę, którą możesz zastosować w swojej firmie. Twój sukces to priorytet, a etykiety, które sprzedają Twój produkt to podwójny sukces!

Wiemy jak wiele wyzwań tego roku stanęło przed każdym z nas. Chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i rozwiązaniami, które pozwolą na wyróżnienie Twojego produktu i marki wśród konkurencji. Dodatkowo wśród naszych prelegentów gościć będziemy wyjątkowych specjalistów z różnych dziedzin tak, aby podać Ci gotowe rozwiązania dot. różnych aspektów opakowania, które mają wpływ na odbiór, rozpoznawalność, sukces, marketing Twojej firmy.

- Reklama -

Do zobaczenia 28 września na Label Innovations! Po każdej prezentacji możliwość zadawania pytań podczas panelu Q&A. Tegoroczna edycja konferencji odbywa się ON-LINE. Link do rejestracji na naszej stronie WWW.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


PLAN KONFERENCJI:

START KONFERENCJI 9:00-9:15

  • 9:15- 9:45 „Cechy wartościowej etykiety. Istotne aspekty w kontekście merytoryki, technologii oraz strony wizualnej etykiet. „– Piotr Sznajderuk PS poligraf z pasją
  • 9:45 – 10:15 Etykiety peel-off – otwórz się na wiele możliwości i z sukcesem zamknij sprzedaż. – Kierownik Działu Handlowego w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. Renata Kuczyńska-Marczak
  • 10:15-10:50 „Niepewny rynek, pewna ochrona, czyli jak zaplanować ochronę produktu by nie stracić.” – Arletta Miciukiewicz- Dutt JWP Rzecznicy Patentowi.

Przerwa 10 min

  • 11:00-11:30 “Nowoczesna kontrola jakości procesów pakowania.” – Jakub Remiszewski S.M.ART Grzegorz Dziewanowski
  • 11:30-12:00 „Rafcycle. Rozwiązania etykietowe w obiegu zamkniętym.” – Iza Antczak UPM Raflatac

Przerwa 5 min

  • 12:05- 12:35 „Saszetki – Twój marketingowy posłannik do klienta. Czyli jak saszetki mogą stać się świetnym środkiem przekazu w celach marketingowych.” –Wojciech Suliga Simplex Sp. z o.o.
  • 12:35-13:05 „Nowoczesne badania chemiczne materiałów zadrukowanych.” – Adam Fotek J.S. Hamilton Poland
  • 13:05 – 13:20 Losowanie głównej nagrody od Etidruk Etykiety.pl wśród uczestników konferencji

Nie możesz doczekać się kolejnej edycji Label Innovations? My też! Dlatego już dziś zarezerwuj sobie miejsce na konferencji. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji na VII edycję konferencji Label Innovations na naszej stronie WWW!

Źródło: Etidruk Etykiety.pl


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych