Konica Minolta AccurioJet KM-1 w drukarni Chroma

Pierwsza w Polsce maszyna AccurioJet KM-1 Konica Minolta działa już w drukarni internetowej Chroma. Cyfrowy gigant do kolorowego druku B2+ wyróżnia się wysoką jakością odwzorowania kolorów, prostotą obsługi oraz możliwością zastosowania największej gamy nośników poligraficznych.

- reklama -

– Prace niskonakładowe, które dotąd z racji wymaganego formatu lub podłoża drukowaliśmy na maszynach analogowych, przenieśliśmy na maszynę cyfrową. Zmiana ta pozwoliła nam znacząco skrócić proces planowania i produkcji. Jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji inwestycyjnej – mówi Andrzej Nowak, Manager ds. Badań i Rozwoju w drukarni internetowej Chroma.

– Od kilku lat inspirujemy klientów do poszukiwania niestandardowych dróg rozwoju. Podczas organizowanej przez nas Akademii Liderów Biznesu pokazujemy kierunek, w którym można rozwijać swój biznes – nie gotowe środki czy metody. Cieszy nas, że obecna współpraca z drukarnią Chroma i wdrożenie KM-1 w Polsce to efekt właśnie tych działań. Chcemy, żeby klienci postrzegali nas jako profesjonalnego partnera biznesowego, a nie tylko dostawcę rozwiązań – mówi Tomasz Habierski, Industrial Printing Product Manager w Konica Minolta Business Solutions Polska.

AccurioJet KM-1 to cyfrowa maszyna atramentowa Konica Minolta, która jest alternatywą dla nisko- i średnionakładowego druku offsetowego. Dzięki opatentowanej technologii atramentowej UV, tradycyjnemu prowadzeniu i obsłudze arkuszy do rozmiaru B2+ można łatwo zrealizować zlecenia na różnych nośnikach druku w zakresie grubości od 0,06 do 0,6 mm.

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.