Konica Minolta i Flexor

- reklama -

Pod koniec marca br. odbył się dzień otwarty przygotowany przez firmę Konica Minolta oraz firmę Emis, która posiada w swoim portfolio urządzenia do produkcji etykiet, dedykowane pod druk cyfrowy. Konica Minolta zaprezentowała Accurio Label 190 a Emis przedstawił markę Flexor – urządzenie xCut Pro.

- reklama -

Produkcja etykiet jest jednym z najciekawszych tematów. Praktycznie dużą część niskonakładowych etykiet przejmuje dzisiaj druk cyfrowy i tutaj rozwiązania firmy Konica Minolta są bardzo interesujące. O Accurio Label 190 będziemy pisali w kolejnym wydaniu czasopisma.

Podczas dnia otwartego zaprezentowano między innymi urządzenie xCut Pro produkowane przez firmę Emis, która stworzyła całą linię urządzeń pod jedną nazwą Flexor. xCut Pro to uniwersalna, łatwa w użyciu i przystępna cenowo cyfrowa maszyna konwertująca. Jak podkreślali przedstawiciele firmy Emis, urządzenia te można zbudować pod indywidualne potrzeby klienta. Więcej w najbliższym wydaniu czasopisma…

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.