Konica Minolta: optymalizacja jakości kolorów

Firma Konica Minolta prezentuje inteligentny moduł zarządzania kolorem IQ-501

- reklama -

Moduł służy między innymi do automatycznej kalibracji obrazu, dopasowania stron front to back, pomiarów przejść tonalnych, a także dostosowania poziomu gradacji i skali szarości. Rozwiązanie to występuje między innymi w maszynie Accurio Press C6100, gdzie wszystkie powyższe operacje wykonywane są automatycznie i przy pełnej prędkości urządzenia.

Zautomatyzowane, bezobsługowe procesy wykonywane przez Accurio Press C6100 z modułem zarządzania kolorem pozwalają uniknąć błędów podczas wydruku oraz szybko przygotować nowe zadania w druku cyfrowym. Nawet początkujący użytkownicy mogą w łatwy sposób uzyskać wysoką jakość wydruków. Konfiguracja modułu zajmuje niewiele czasu, co oznacza, że urządzenie jest gotowe szybciej wykonać następne zlecenia oczekujące w kolejce – mówi Michał Wiśniewski, Product Manager z firmy Konica Minolta Business Solutions Polska.

Urządzenie umożliwia wykonywanie gotowych produktów drukarskich, przykładowo 50-akruszowych broszur z docinaniem krawędzi i opcjonalnym zaginaniem, przycinaniem i tworzeniem grzbietów. Możliwe jest również oprawianie książek do 30 mm, zszywanie do 100 arkuszy z przycinaniem czy automatyczne oprawianie w spirale do 102 arkuszy.

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

- reklama -
A N K I E T A

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu grudniowym przedstawimy podsumowanie.