Druk24h – warszawska firma posiadająca sieć lokalnych drukarń cyfrowych, specjalizujących się w realizacji zamówień „na żądanie” (i oferująca swoje usługi całą dobę pod hasłem „Druk od ręki”) to jedno z przedsiębiorstw, które w strategicznym momencie swojego rozwoju zaufało marce Konica Minolta.

- reklama -

Dotychczas dostarczono tu kilkanaście arkuszowych rozwiązań tego producenta, umożliwiających druk czarno-biały i kolorowy. W ostatnim czasie część parku sprzętowego Konica Minolta, użytkowanego przez Druk24h, została zmodernizowana: ubiegły rok przyniósł bowiem wdrożenie pięciu nowych maszyn.

Druk24h to marka bardzo dobrze znana w Warszawie, zwłaszcza wśród firm i osób, które potrzebują wydrukować swoje zlecenia – np. wizytówki, ulotki, broszury czy wydruki wielkoformatowe – natychmiast, także w weekendy czy w nocy.

„Jesteśmy jednym z pionierów w zakresie świadczenia usług poligraficznych w cyklu całodobowym – mówi Paweł Grot, współwłaściciel przedsiębiorstwa. – Przy czym minione lata nieco zweryfikowały ten rynek. Obecnie druk w cyklu 24/7 można zrealizować w jednym z naszych oddziałów, przy ulicy Lwowskiej. Pozostałe dwa – tj. MordorDruk i punkt na ulicy Jutrzenki – działają w dniach i godzinach przyjętych za standardowe”.

Od lewej: Piotr Gural (Konica Minolta), Paweł Grot (Druk24h), Tomasz Gajkowski (Konica Minolta)

Firma dysponuje bardzo rozbudowanym parkiem sprzętowym, co pozwala jej realizować prace – jak podkreśla Paweł Grot – w błyskawicznym tempie. „Zlecenie kierowane jest do oddziału, który – biorąc pod uwagę obłożenie wszystkich naszych maszyn i kolejki oczekujących prac – jest w stanie wykonać je najszybciej.

Przełomem w naszej działalności było wdrożenie pierwszych urządzeń produkcyjnych ok. 10 lat temu – przekształciliśmy się w firmę oferującą profesjonalne usługi poligraficzne: przygotowanie, druk i oprawę. Kolejnym strategicznym krokiem było rozpisanie – w 2011 roku – profesjonalnego przetargu na kolejne urządzenia produkcyjne. Najlepszą ofertę złożyła Konica Minolta, dostarczając do trzech lokalizacji Druk24h w sumie siedem maszyn: cztery monochromatyczne i trzy kolorowe.

O wyborze w dużej mierze zdecydowało – poza wysoką jakością i wydajnością samych urządzeń – bardzo elastyczne, proklienckie podejście przedstawiciela handlowego ze strony Konica Minolta – pana Piotra Gurala. Firma ta zaoferowała nam też wygodny sposób rozliczeń z tytułu prac realizowanych w jej maszynach”…

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Jeżeli dzieje się coś, o czym warto poinformować naszą branżę – napisz do nas!

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.