spot_imgspot_img

Konkurs plastyczny na pracę do kalendarza “Jestem eko” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami

- Reklama-

Konica Minolta zaprasza wszystkie Dzieci i Młodzież z niepełnosprawnościami do udziału w konkursie plastycznym na pracę do kalendarza „Jestem eko”.

ORGANIZATOR KONKURSU | Organizatorem konkursu jest Konica Minolta Business Solutions Polska

CEL KONKURSU | Celem Konkursu jest:

 1. Zainteresowanie Uczestników tematem ekologii
 2. Kształcenie poczucia znaczenia ekologii i odpowiedzialności ekologicznej
 3. Rozwijanie wyobraźni plastycznej, prezentacja talentów plastycznych dzieci

PRZEDMIOT KONKURSU | Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej do kalendarza, która porusza temat ekologii. Format pracy: A4; technika: dowolna.

UCZESTNICY KONKURSU | Zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami do 18 roku życia, uczniów lub uczęszczających do innych placówek kulturalno-oświatowych (klubów kultury, świetlic środowiskowych, szkół) działających na terenie Polski.

CZAS TRWANIA KONKURSU | Konkurs zostanie ogłoszony z dniem opublikowania Regulaminu na stronie www Organizatora. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 18 grudnia 2022 roku (liczy się data otrzymania prac przez Organizatora). Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 21 grudnia 2022 roku.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu (bez podania przyczyn).

WYBÓR LAUREATÓW | Wyboru Laureatów dokona komisja konkursowa Organizatora w trzyosobowym składzie (Agnieszka Wybranowska – firma Konica Minolta, Dariusz Korzeniowski – firma Antalis Poland, Sara Zych – firma Konica Minolta) w oparciu o przesłane Prace, biorąc pod uwagę następujące kryteria: wartość artystyczna projektu, samodzielność, staranność wykonania, wrażenia artystyczne, kreatywność.

NAGRODY

 1. Wszyscy Uczestnicy, którzy złożą Prace, otrzymają od Organizatora dyplomy.
 2. Dodatkowo Laureaci otrzymają następujące nagrody:
  1. jeden Uczestnik, którego Praca zostanie najwyżej oceniona otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 200 zł (nagroda za pierwsze miejsce), a jego praca ozdobi okładkę kalendarza.
  2. po 6 Uczestników z każdej kategorii wiekowej, o której mowa w pkt 3 poniżej, których Prace zostaną kolejno najwyżej ocenione, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 150 zł (nagrody za drugie miejsca), a ich prace ozdobią strony kalendarza.
  3. po 3 Uczestników z każdej kategorii wiekowej, o której mowa w pkt 3 których Prace zostaną kolejno najwyżej ocenione, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 50 zł (wyróżnienia).
 3. Nagrody opisane w pkt 2 b) i c) powyżej będą przyznawane w następujących kategoriach wiekowych: Kategoria I: 7-12 lat; Kategoria II: 13-18 lat.
 4. Placówka, do której uczęszcza Laureat, o którym mowa w pkt 2 a) otrzyma nagrodę rzeczową o wartości do 5 000 zł.

REGULAMIN KONKURSU | Regulamin Konkursu oraz Karta Zgłoszenia dostępne są do pobrania tutaj.

Źródło: Konica Minolta


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00