spot_imgspot_imgspot_img

Krótkie podsumowanie 2022. Ale czy krótkie?

Zakończenie roku 2022 jest dobrym czasem do tego, by móc nieco w inny sposób spojrzeć na naszą branżę. W wydaniach styczniowych, co zresztą stało się już tradycją, prezentujemy Wam materiały, które publikowaliśmy w minionym roku, ale w zestawieniu, które dla wielu z Was jest dużym zaskoczeniem.

Treść dostępna dla prenumeratorów Newslettera

Wpisz swój e-mail, aby uzyskać dostęp.
Twój e-mail chronimy w 100% przed spamem!

TOP 5 | Wszyscy wiemy, że Internet jest mierzalnym źródłem informacji. A to oznacza, że na koniec dnia posiadamy zazwyczaj dane, które mówią o tym, czy dana informacja, produkt, usługa osiąga sukces, czy nie. Zresztą, jest przecież bardzo dużo firm technologicznych, których głównym biznesem jest to, co robią w sieci. Skoro odnoszą sukces, to znaczy, że dokładnie analizują wszystko to, co robią. Obiecujemy też, że do tego tematu powrócimy.

Patrząc jednak na naszą część, czyli po prostu obsługę informacyjną branży poligraficznej, zdecydowaliśmy się powiedzieć Wam nieco więcej o tym, co wydarzyło się na naszych stronach WWW. To także odpowiedź na nasze podstawowe pytanie, jakie sobie zadaliśmy już dość dawno, a dotyczy ono treści publikacji, jakie znajdujecie we wszystkich naszych mediach. Wzięliśmy tutaj pod uwagę także podcasty, filmy, czasopismo itd.

Ale o kategoriach już za chwilę. Najpierw nieco więcej o samej metodologii. Wszystkie informacje zamieszczone na WWW podzieliliśmy na kilka podstawowych kategorii, do których przywiązujemy daną informację dodatkowo dopisując tagi. Niektóre kategorie to produkty, inne to technologie, a jeszcze niektóre z nich posiadają swoje podkategorie. To wcale nie jest zagmatwane, po prostu staraliśmy się opisać naszą branżę słowami, jakimi opisujecie to, co w tej branży robicie.

Naszą pracę mogliśmy rozpocząć dopiero po 31 grudnia 2022, by zebrać informacje z całego roku. Zatem wybraliśmy kategorię, następnie w każdym miesiącu przejrzeliśmy wszystkie informacje opublikowane w danej kategorii i wybraliśmy tę, która posiadała najwyższe wyniki: klikania, czytania itd. W ten sposób mamy 12 informacji TOP z całego roku i wśród nich mamy już 5 tych, które zdobyły Wasza największe zainteresowanie.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00