spot_imgspot_img

Krzysztof Skrobot o Polskiej Izbie Fleksografów

- Reklama-

Drugi dzień Konferencji Fleksografów 2022 rozpoczął się planowo i dodatkowo od prezentacji Krzysztofa Skrobota, aktualnego dyrektora biura PIF, w której przedstawił dzień dzisiejszy organizacji. Przy okazji uczestnicy mogli poznać również plany rozwoju Polskiej Izby Fleksografów na najbliższy rok.

Uzupełnieniem tej prezentacji było wystąpienie Edyty Bednarskiej, prezes Polskiej Izby Fleksografów oraz Jacka Kuśmierczyka, prezesa Polskiej Izby Druku, którzy poinformowali uczestników spotkania o podpisaniu wspólnej umowy o współpracy. Jak zauważył Jacek Kuśmierczyk, dzisiaj jest to niezwykle ważne, by integralność środowiska związanego z szeroko rozumianą branżą poligraficzną stała się faktem. Potrzeby są widoczne gołym okiem. Ilość osób pracujących w branży poligraficznej, ilość firm aktywnie rozwijających się i potencjał, jaki cała branża posiada, wymaga wspólnego działania w obszarze… chociażby wpływania na podejmowane decyzje dotyczące przyszłości nie tylko poligrafii, ale także jej funkcjonowania w środowisku gospodarczo-ekonomicznym Polski.

Tylko integracja środowiska spowoduje, że przyszłość stanie się nieco łatwiejsza. Przy czym łatwiejsza, nie oznacza, że nie będzie jeszcze większych wyzwań i pracy do wykonania.

Na zakończenie tej części poproszony został o kilka słów gość specjalny Konferencji – Mykola Virovkin, który przyjechał z Ukrainy podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi współpracy z polskimi organizacjami reprezentującymi branżę. Przy okazji podziękował za zaangażowania i pomoc dla Ukrainy.

Przy mikrofonie Mykola Virovkin
Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych