Technologia całkowicie zmieniła sposób, w jaki działa wiele firm, dając nam wszystko, czego potrzebujemy do skutecznego wykonywania pracy za naciśnięciem jednego przycisku. Wraz z rozwojem i ulepszaniem narzędzi cyfrowych rośnie także nasza zależność i lojalność wobec nich.

Kuszące jest odwrócenie się od tradycyjnych metod wykonywania pracy, ale media drukowane nadal odgrywają ogromną rolę w sprawnym funkcjonowaniu firmy. Jeśli myślisz o tym, aby na dobre pozbyć się narzędzi drukowania, nadszedł czas, aby przypomnieć sobie, dlaczego drukowanie jest nadal niezbędne w świecie, który ma obsesję na punkcie wszystkiego, co cyfrowe.

- reklama -- reklama -

Media drukowane wciąż mają niesamowitą moc w świecie marketingu, małe, niezależne, a właściwie żadna firma nie powinna ich lekceważyć. Drukowanie i publikowanie ulotek informacyjnych to doskonały sposób na zwiększenie świadomości i poinformowanie ludzi o aktualnych ofertach.

Nie popełniaj rutyny wysyłania wiadomości e-mail do klientów; są szanse, że mają już skrzynkę odbiorczą pełną nieprzeczytanych wiadomości e-mail od podobnych firm. Media drukowane są znacznie częściej czytane i prawdopodobnie bardziej skuteczne niż e-mail, który wkrótce zostanie pochowany przez miliony innych.

Nie tylko małe firmy mogą odnieść korzyści z drukowania, ale mogą pomóc każdej firmie całkowicie dotrzeć do nowego konsumenta. Media drukowane zawsze były bardzo skuteczne, a jednak pozostały w tyle na korzyść reklamy cyfrowej. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że niektórzy klienci są już bombardowani online lub mogą nie korzystać z Internetu tak często, jak inni, połączenie tych dwóch jest najlepszym sposobem dotarcia do całej grupy odbiorców.

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?