Label Expo 2019 coraz bliżej

Label Expo 2017

Label Expo 2019 coraz bliżej. Targi, które od wielu lat wyznaczają trendy dla całego przemysłu związanego z etykietami. W edycji 2017 mieliśmy okazję obejrzeć wiele różnych ciekawych rozwiązań. Nowe technologie wraz z możliwościami drukowania etykiet personalizowanych, druku hybrydowego, czy wreszcie cyfrowego.

- reklama -

Dzisiaj prawie każda drukarnia posiadająca rozwinięty park maszynowy ten tradycyjny, posiada jedno lub więcej urządzeń do drukowania etykiet w technologii cyfrowej.  Ale targi to także materiały, uszlachetnianie i chyba to, co będzie prezentowane wyjątkowo silnie w tej edycji – to oprogramowanie do zarządzania drukarnią oraz rozwiązania Web-to-Print dla drukarni etykietowych. Pojawi się również wiele rozwiązań “EKO”.

Warto być i w tym roku. Warto poznać możliwości i trendy na najbliższe miesiące, może lata. Już za rok targi DRUPA… i będzie się działo. Na zdjęciach mała fotorelacja z poprzedniej edycji…

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.