- Reklama -spot_imgspot_img

Landa wzmacnia globalny zespół sprzedaży i marketingu w regionie EMEA

- Reklama-

Demonstrując swoje zaangażowanie we wspieranie szybko rosnącej bazy klientów oraz zainteresowanie ze strony przyszłych klientów, Landa Digital Printing agresywnie rozszerza swój globalny zespół i infrastrukturę rozwoju biznesu poprzez mianowanie kilku nowych specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.  

W związku z rosnącym międzynarodowym zapotrzebowaniem na druk cyfrowy w technologii Nanografii i średniego nakładu 41″, do zespołu Landy, obejmującego kluczowe regiony EMEA, dołączyło kilku nowych pracowników, którzy pełnią różne funkcje i wnoszą ze sobą wieloletnie doświadczenie.  

- Reklama -

Mając za zadanie rozwijanie bazy klientów w regionie EMEA, nowi pracownicy wzbogacą istniejące portfolio firmy Landa, składające się z jednych z najbardziej ekscytujących i nowatorskich firm z branży druku i opakowań na świecie – firm, które wykorzystują swoje maszyny Landa do redefinicji tradycyjnego modelu druku i zapewnienia jego stałej, wysokiej wartości w zestawie produkcyjnym.

Nowe nominacje Landa obejmują:

  • Steve Donegal, Regionalny Kierownik Sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
  • Rob Engelman, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Beneluks, kraje nordyckie i bałtyckie
  • Fran Zanier, Kierownik Marketingu EMEA

Sharon Cohen, Chief Business Officer, Landa Digital Printing, komentuje: “Dzięki swojemu doświadczeniu w zakresie przywództwa i znajomości rynku, Steve, Rob i Fran będą kluczowi w rozszerzaniu naszej obecności w regionie i realizacji naszych celów w zakresie wzrostu. Oprócz sprzedaży nowych maszyn, cieszymy się, że klienci zarówno z regionu EMEA, jak i NA nabywają drugą maszynę drukującą, aby zaspokoić popyt. Co więcej, i to jest naprawdę ekscytujące, widzimy również, że coraz więcej dużych, globalnych marek projektuje teraz swoje kampanie i wymagania produkcyjne wokół średniego nakładu, wysokiej jakości druku cyfrowego – autentycznie czuje się, że narodziła się nowa kategoria druku.” 

Portfolio Landa w zakresie nanograficznych maszyn drukarskich zostało zaprojektowane w celu wypełnienia ogromnej luki na rynku w zakresie efektywnych kosztowo krótkich i średnich nakładów głównych opakowań i zadań komercyjnych. Rozwiązania obejmują modele Landa S10 Nanographic Printing® Press – jednostronne rozwiązanie B1 zaprojektowane dla głównego nurtu przemysłu opakowaniowego i przetwórczego – oraz model Landa S10P Nanographic Printing® Press, która jest idealna do dwustronnego druku B1 ogólnego przeznaczenia komercyjnego.

Gil Oron, dyrektor naczelny Landa Digital Printing, podsumowuje: “Naszą wizją zawsze było zabezpieczenie roli druku w ramach nowoczesnego krajobrazu komunikacyjnego, a dla nas oznaczało to wprowadzenie nowej technologii, która mogłaby zapewnić elastyczność w zakresie obniżenia długości nakładu, zwiększenia trwałości i napędzania nowych, zyskownych usług. Ponieważ nakłady druku rosną wykładniczo, niesamowicie jest widzieć wpływ Nanographic Printing® na rynek.”

Źródło: Landa


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych