Firma Fujifilm poddaje obróbce za pomocą systemów firmy Horizon fotoksiążki w różnych formatach, od A6 do A4, zarówno w formacie pionowym, poziomym, jak również w formacie kwadratowym do maksymalnie 30 x 30 cm. Większość zamówień pojawia się w nakładzie od 1 do 5 egzemplarzy o objętości od 24 do 120 stron.

Zamówienia są składane B2C za pośrednictwem własnego sklepu internetowego lub B2B za pośrednictwem partnerów sieci detalicznej. Od złożenia zamówienia do dostawy mija zazwyczaj od dwóch do trzech dni. Z największym natłokiem zleceń około 80 pracowników działu produkcji fotoksiążek w Willich musi poradzić sobie przed świętami Bożego Narodzenia.

Wahania sezonowe oznaczają również, że kierownik zakładu Birgit Dornbusch często ma do czynienia z pracownikami o niskich kwalifikacjach. Sama jest absolwentką inżynierii z dziedziny technologii tworzyw sztucznych, później ukończyła studia z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw, a w końcu zrobiła szybką karierę w Fujifilm.

Łatwość obsługi systemów Horizon była ważnym kryterium decyzyjnym dla wszystkich zaangażowanych stron, stwierdza Birgit Dornbusch,” i jako nowicjuszom w przemyśle poligraficznym, bardzo nam to odpowiada”…

Całość na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.