spot_imgspot_img

LFP Industrial Solutions: Open House 13-15.09.2022

- Reklama-

Open House – wyjątkowego spotkania organizowanego przez LFP Industrial Solutions, które rozpoczyna się już w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Trzydniowe wydarzenie jest jedyną w swoim rodzaju okazją do zapoznania się z technologicznymi „must have” dla każdej nowoczesnej drukarni, a przede wszystkim obejrzenia rozwiązań Vanguard oraz Elitron w akcji.

Nie da się ukryć, że jedną z najjaśniejszych gwiazd tegorocznej edycji Open House będzie amerykański Vanguard, czyli jeden z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Fenomen młodej marki okazał się jednym z największych zaskoczeń dla całej branży. Na dzień dzisiejszy popularność firmy rośnie w astronomicznym wręcz tempie – najpierw szturmem zdobyła ona rodzimy rynek w USA, a już na jej koncie pojawiły się pierwsze sukcesy w Europie. W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions będziemy mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach.

LFP Industrial Solutions jest także przedstawicielem renomowanej włoskiej marki Elitron, której zaawansowane technicznie rozwiązania w zakresie obróbki materiałów już od ponad trzech dekad cieszą się olbrzymim powodzeniem w całej Europie. Goście Open House będą mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami, jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność, lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji.

Odliczanie rozpoczęte! | Współczesna drukarnia to nie tylko innowacyjny sprzęt, lecz także nowoczesne oprogramowanie, które jest sercem jej efektywnego funkcjonowania. Dlatego też w trakcie dni otwartych będzie możliwość zapoznania się z bogatymi możliwościami ekosystemu Durst Software (osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie dedykowanego spotkania).

Open House będzie niepowtarzalną okazją nie tylko do przetestowania urządzeń, lecz także zapoznania się z wizją LFP Industrial Solutions, możliwościami firmy oraz oferowanym, szerokim wsparciem klienta. To jednak nie wszystkie niespodzianki jakie zostały przygotowane dla Gości. Uczestnicy będą mogli liczyć na wyjątkowe rabaty oraz upominki, a swoistym pożegnaniem lata i zwieńczeniem tych trzech niezwykłych dni będzie BBQ, czyli barbecue w prawdziwie amerykańskim stylu. Organizator zaprasza na prawdziwie ekscytujący początek poligraficznej jesieni!

Link do rejestracji na wydarzenie: https://lfp-industrial.pl/vanguard-zarejestruj-sie/

Źródło: LFP Imdustrial Solutions


Zajrzyj do naszego KALENDARZA…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych