spot_imgspot_imgspot_img

Low migration. Warsztaty Mark Andy po pierwszym dniu

- Reklama-

Low migration (niska migracja) temat, którego nie da się pominąć w najbliższych miesiącach. Zbliżające się nowe przepisy, związane z produkcją opakowań do… między innymi żywności, kosmetyków czy farmacji będą prawdopodobnie dla wielu drukarni prawdziwą zmorą.

Już dzisiaj warto poszukiwać rozwiązań i formy zabezpieczenia swojej produkcji w całości. Jak mówimy o całości, to oczywiście mamy na myśli materiały, farby, technologię drukowania, kleje itd., czyli wszystkie składowe każdego opakowania i etykiety, jakie są wytwarzane w naszej drukarni.

Jesteśmy po pierwszym dniu Warsztatów Low migration przygotowanych przez firmę Mark Andy wraz z partnerami J.S. Hamilton, GEW oraz Siegwerk. 24 maja część II i chociaż termin jest praktycznie z dziś na jutro, wydaje się, że jest jeszcze możliwość dołączenia do tego wyjątkowego wydarzenia. W pierwszym dniu prezentacji wzięło udział ponad 140 osób, w tym kilkudziesięciu gości z zagranicy. Część II przeznaczona jest dla gości z Polski i dzisjaj potwierdziło udział ponad 100 osób.

Na miejscu są dostępni eksperci i oprócz obejrzenia prezentacji można również zadawać wszelkie pytania związane z produkcją zachowując low migration.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Pamiętajmy, że coraz bardziej rygorystyczne prawo, jakie wdrażane jest w ostatnim czasie, coraz większe wymagania producentów żywności, kosmetyków, farmaceutyków i ich klientów, a dodatkowo duże zmiany legislacyjne, jakie będą wprowadzane w niedalekiej przyszłości sprawiają, że zjawisko dotyczące niskiej migracji (low migration – LM) w produkcji opakowań i etykiet do żywności, napojów, chemii, kosmetyków, leków staje się obecnie ważnym problemem i dużym wyzwaniem.

Tego spotkania nikt z obecnych się nie spodziewał…

Warsztaty odbywają się w Centrum Demonstracyjnym firmy Mark Andy w Warszawie przy ulicy Szyszkowej. Na pewno… można zobaczyć premierę maszyny drukującej, której oficjalna prezentacja odbędzie się podczas zbliżających się targów Label Expo. Więcej o samym wydarzeniu przeczytacie na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami optymalizacji i standaryzacji.

1. Czym jest dla Ciebie standaryzacja produkcji?

2. Jaki posiadasz standard produkcji?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych