Niezbędnik poligrafa

spot_img

Zapraszamy do naszego niezbędnika. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Bieżące wydanie

Premiera 09.09.2021, godz. 15:00 Subskrypcja. Tak można kupić oprogramowanie, telefony, może samochody… ale maszyny drukujące? O co chodzi? Kto na tym zarabia? Czy w ogóle można na tym zarobić? Model biznesu, który powoli trafia do świadomości właścicieli drukarni. Czy ma szansę na szeroko rozumiany sukces? O tym i nie tylko rozmawiamy z Łukaszem Żarneckim z firmy Heidelberg Polska.

Powered by RedCircle

Gościem nadchodzącego wydania będzie Piotr Lis z firmy 3M, z którym będziemy rozmawiali między innymi o… Flekso jakie jest, każdy widzi. Warsztaty fleksograficzne… jak się przygotowuje tak wspaniałą imprezę? Jak zaprasza ekspertów, skąd czerpie tematy i dlaczego już dzisiaj wszyscy nie mogą doczekać się kolejnej edycji? … Zapraszamy!

Wydanie 07-08/2021

spot_img

Wydanie 06/2021

spot_img

Wydanie 05/2021

spot_img

Katalog Branży Poligraficznej

spot_img