30 stycznia firmy Magenta-Vision i Chespa zaprosiły przedstawicieli branży poligraficznej oraz prasy branżowej z Europy do udziału w Dniu Otwartym w Krapkowicach, podczas którego zaprezentowane zostały rozwiązania dla druku cyfrowego i inkjetowego.

Jako pierwszy głos zabrał Charles Poot Baudier, prezes Magenta Vision, który przedstawił dotychczasowe osiągnięcia prowadzonej przez niego firmy oraz najnowsze produkty i rozwiązania, które znalazły się w portfolio na nadchodzące targi DRUPA. Portfolio Magenta-Vision obejmuje najwyższej jakości atramenty UV utwardzalne UV, UV LED, Solvent, ECO Solvent i Latex. Firma dostarcza również drukarki cyfrowe z szeroką gamą materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i powiązanych usług. Magenta-Vision jest oficjalnym przedstawicielem marek: Caldera, Polaroid i TeckWin.

Charles Poot Baudier

Kolejną prezentację on-line poprowadziła Stella Hu z firmy TeckWin. Ponieważ sytuacja z podróżą z Chin trochę się skomplikowała w ostatnim czasie, Stella Hu poprowadziła ją on-line prezentując rozwiązania urządzeń do druku cyfrowego dedykowane produkcji opakowań na kartonie i tekturze falistej. Trzeba przyznać, że uczestnicy byli bardzo zainteresowani przedstawionym materiałem.

Stella Hu

Z kolei Marek Siekiera, prezes firmy Chespa, zaprezentował osiągnięcia firmy z prawie trzydziestu lat istnienia. Chespa jest znana z produkcji szerokiej gamy atramentów i powłok, w tym farb wodnych i rozpuszczalnikowych do fleksografii, wklęsłodruku i druku cyfrowego na różnych podłożach.

Marek Siekiera

Podczas imprezy uczestnicy zwiedzili najnowocześniejszy zakład produkcyjny Magenta-Vision i Chespa. Obie firmy przedstawiły również wspólną strategię na najbliższe lata, w tym tegoroczną edycję targów FESPA 2020 oraz DRUPA 2020.

Więcej informacji w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.