Mariusz Fronia w Reprografie

Mariusz Fronia
- reklama -

W październiku br. Mariusz Froniarozpoczął pracę w firmie Reprograf na stanowisku product managera w zakresie sprzedaży materiałów do druku wielkoformatowego. Jest to dział szybko  rozwijający się i wymagający dynamicznych zmian, co jest powodem zatrudnienia kolejnej osoby  z doświadczeniem i  znajomością specyfiki tej branży.

Reprograf posiada bogate portfolio podłoży do druku z różnych technologiach: UV, sublimacja, latex oraz solvent.  Oferuje tekstylia, banery, papiery, folie, tapety oraz tusze, co sprawia że jest jednym z wiodących dostawców na rynku wielkoformatowym.

Mariusz Fronia posiada ponad 14-letnie  doświadczenie w zarządzaniu produktami wielkoformatowymi oraz w sprzedaży w firmach, działających na tym rynku.  W swojej karierze zawodowej współpracował zarówno z dostawcami europejskimi, jak i azjatyckimi, co oczywiście będzie miał okazję wykorzystać w Reprograf.

Prywatnie Mariusz Fronia interesuje się  fotografią,  szczególnie krajobrazów oraz pasjonują go zdjęcia nocne.  Lubi stawiać sobie „wysoko poprzeczkę”, podejmować nowe wyzwania  i  z pasją je realizować.  Poza fotografią, w wolnym czasie lubi podróżować, szczególnie w regiony górskie, obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.