Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi.

Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o studentach z naszego kraju 23 kwietnia br. o godz. 10.00 będzie miało miejsce spotkanie w języku polskim. 26 kwietnia br. o godz. 14.30 odbędzie się z kolei webinarium w języku angielskim.

- reklama -- reklama -

„Jako wiodący producent maszyn wąskowstęgowych i średniowstęgowych oraz urządzeń wykańczających, rozumiemy ten rynek i staramy się wspierać w różny sposób działające na nim firmy – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager w firmie Mark Andy. – Tym razem, podczas kolejnych spotkań online, chcemy przekazać nieco wiedzy na temat technologii druku fleksograficznego i cyfrowego.

Poznanie ich możliwości ma naszym zdaniem olbrzymi wpływ na funkcjonowanie drukarń opakowaniowych i etykietowych, także w kontekście otwarcia przed nimi zupełnie nowych perspektyw. Równie ważne jest, by zainteresować tym najmłodsze pokolenie poligrafów. Warto bowiem, aby ci – wchodząc na rynek pracy w przemyśle poligraficznym – wiedzieli, jakie możliwości oferują obie technologie, w jaki sposób mogą się uzupełniać i jakie są korzyści wynikające z wdrożenia każdej z nich.  Wiedza na temat druku fleksograficznego i cyfrowego jest obecnie bardzo ważna, bo może mieć wpływ na kondycję danej firmy, zarówno teraz jak w przyszłości. Zależy nam więc na tym, by przyszłym kadrom dostarczać informacji w tym zakresie”. 

Gośćmi specjalnymi będą: w sesji polskiej przedstawiciel drukarni Etico ze Szczecina, w sesji angielskiej przedstawiciel Watershed Group – europejskiej firmy poligraficznej (do której należy m.in. drukarnia Etico), będące użytkownikami rozwiązań Mark Andy.

Wezmą oni udział w specjalnych sesjach pytań i odpowiedzi, których moderatorami (podobnie jak całych spotkań) będą: Łukasz Chruśliński – Sales Manager Mark Andy Poland (23 kwietnia, webinarium w języku polskim) i Phil Baldwin – European Sales Manager Mark Andy UK (26 kwietnia, webinarium w języku angielskim). Poruszone zostaną podczas nich różne aspekty produkcji etykietowej, m.in. aktualna sytuacja na tym rynku etykiet z perspektywy Watershed i Mark Andy. W dalszej części webinariów przewidziane są pokazy maszyn Mark Andy, zainstalowanych w centrum demonstracyjnym firmy w Warszawie.

„Zaletą tego rodzaju spotkań i zaproponowanej przez nas konwencji, jest możliwość kontaktu nie tylko z przedstawicielami naszej firmy, ale też użytkownikami maszyn Mark Andy – mówi Lena Chmielewska-Bontron. – Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju wydarzenia mogą być inspiracją dla młodych ludzi w budowaniu ich własnej ścieżki kariery zawodowej. Wszystko po to, by odnaleźć dla siebie w przyszłości najlepsze miejsce na zmieniającym się nieustannie rynku poligraficznym. Grono ekspertów z naszej firmy, ale również użytkownik naszych technologii – firma Watershed Group, postarają się w jak najlepszy sposób nakreślić tę perspektywę. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych webinariach”. 

Dla tych, którym się to jednak nie uda, firma Mark Andy udostępni nagrania z obu webinariów. Wystarczy zarejestrować się na stronach wydarzenia.

Źródło: Mark Andy

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?