- reklama -

Podczas Labelexpo Europe 2019 firma Mark Andy zaprezentowała dwa premierowe rozwiązania – maszyny Digital Pro i Evolution, a także – po raz pierwszy przed szeroką publicznością w Europie – hybrydową maszynę cyfrową Digital Series HD. Tę ostatnią można było zobaczyć już na ubiegłorocznym Open House zorganizowanym w warszawskim centrum demonstracyjnym Mark Andy Europe.

Co więcej, w naszym kraju są już pierwsi użytkownicy tego urządzenia. Jednym z nich jest firma Orion Znakowanie Towarów z Wrocławia, której prezes – Marek Dziewanowski podzielił się swoimi doświadczeniami, związanymi z użytkowaniem tej maszyny, z uczestnikami 14. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Firma Mark Andy była po raz kolejny już współorganizatorem tego wydarzenia, odbywającego się tym razem w Krynicy-Zdroju.

„Konferencja etykietowa, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz, wpisała się już na stałe do naszego kalendarza wydarzeń branżowych – mówi Łukasz Chruśliński, Sales Manager Mark Andy Poland. – Staramy się, by konwencja naszego uczestnictwa była tu za każdym razem nieco inna, a zarazem atrakcyjna dla uczestników. W tym roku – poza nawiązaniem do nowości z targów Labelexpo Europe 2019 – postanowiliśmy oddać głos naszemu klientowi, który ma w swoim parku sprzętowym dwie maszyny Mark Andy, w tym pokazywany w Brukseli model Digital Series HD. Zaprosiłem zatem podczas tej konferencji Marka Dziewanowskiego do dyskusji na temat przesłanek, jakie kierowały nim przy podejmowaniu decyzji o jej zakupie oraz doświadczeń związanych z użytkowaniem tego wszechstronnego rozwiązania”.

Marek Dziewanowski – prezes firmy Orion Znakowanie Towarów

Digital Series HD to maszyna anonsowana przez Mark Andy jako „True Hybrid” (czyli „w pełni hybrydowa”), z uwagi na połączenie w niej technologii cyfrowej (inkjetowej) z konwencjonalnymi modułami do uszlachetniania i wykańczania wydruków (np. tłoczenia folią, złocenia, sztancowania itd.).

Obsługuje szerokie spektrum podłoży, w tym etykiety shrink sleeve, o szerokości do 431 mm, a jej konfiguracja – co podkreślano także podczas konferencji – może być każdorazowo dopasowana do potrzeb klienta.

Mówi Łukasz Chruśliński: „Dzięki tej inwestycji Orion Znakowanie Towarów – firma specjalizująca się w przemysłowym druku etykiet, realizowanym do niedawna głównie w technice fleksograficznej, może obecnie zaproponować swoim klientom zupełnie nowe rodzaje produktów. Konfiguracja przez nią zamówiona potwierdza zaś możliwość „spersonalizowania” jej zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Nad projektem dyskutowaliśmy wspólnie przez dłuższy czas i cieszymy się, że spełnia ona pokładane w niej oczekiwania. Mamy też nadzieję, że kolejna planowana tu inwestycja, czyli model Evolution, w równym stopniu przyczyni się do dalszego, dynamicznego rozwoju tej drukarni”…

Więcej na łamach czasopisma.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.