spot_imgspot_img

Markus Judel nowym kierownikiem sprzedaży w firmie Polar-Mohr

- Reklama-

Oprócz obecnego działu rozwoju biznesu, Markus Judel przejmie również zarządzanie działem sprzedaży międzynarodowej Polar-Mohr. Frigyes Borbély pozostanie kierownikiem sprzedaży producenta maszyn pakujących Dienst. Obaj chcą skupić się wyłącznie na swoich markach.

Markus Judel (55) został mianowany dyrektorem ds. rozwoju biznesu i sprzedaży w firmie Polar-Mohr. Poprzez połączenie działów, integracja obiecujących rozwiązań dla klientów ma stać się jeszcze bliższa, zgodnie z oświadczeniem firmy.

“Naszym największym celem jest całościowa optymalizacja procesów – od zadrukowanego arkusza do gotowej jednostki wysyłkowej. Mając na uwadze jak największe korzyści dla klienta, koncentrujemy się na optymalnej kompatybilności jakości i szybkości”, mówi Markus Judel. Bazując na znajomości globalnego rynku wykańczania druku, Judel, który pracuje w firmie od 1989 roku, chce również rozszerzyć komunikację z klientami.

Polar-Mohr od dziesięcioleci jest producentem maszyn do introligatorni, a Dienst jest między innymi dostawcą maszyn pakujących do mrożonej pizzy. W ścisłej współpracy z klientami Judel i Borbély współpracują w celu znalezienia rozwiązań trudnej sytuacji w dostawach spowodowanej wąskimi gardłami w dostawach poszczególnych komponentów.

Przede wszystkim odrębne działy sprzedaży Polar-Mohr i Dienst chcą skoncentrować się na nowych, zautomatyzowanych, kompleksowych rozwiązaniach z inteligentnymi technologiami.

Źródło: Polar-Mohr


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00