Firma GRAW, będąca jednym z największych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych, maszyn i urządzeń dla druku fleksograficznego, rotograwiurowego i offsetowego rozpoczęła współpracę z firmą EDALE – producentem maszyn fleksograficznych.

Louise Bailey, Business Development Manager Edale: „Cieszymy się, że to właśnie GRAW został naszym agentem w Polsce. Już od jakiegoś czasu obserwujemy tą firmę i jej błyskawiczny rozwój w ostatnich latach. Wierzymy, że  silna reputacja GRAW na rynku i 26-letnie doświadczenie w branży pozwoli nam aby dotrzeć do nowych klientów w Polsce.

- reklama -- reklama -

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wprowadzić naszą ofertę maszyn do druku fleksograficznego i kartonów na ten błyskawicznie rozwijający się rynek, a nasza współpraca z firmą Graw umożliwi klientom kontakt lokalny w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w ich regionie. ”

od lewej: Louise Bailey – Menedżer ds. Rozwoju, James Boughton – Dyrektor Zarządzający, Darren Pickford – Dyrektor Sprzedaży

Michał Brendzel, dyrektor handlowy w firmie Graw dodaje: „Od dawna poszerzamy portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będę jednym z mocniejszych punktów naszej oferty. Polski rynek zna już rozwiązania Edale, jednak nie wykorzystujemy potencjału i doświadczenia tej marki. I to jest nasze zadanie. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania o wysokim stopniu zaawansowania oraz coraz częściej na maszyny dedykowane i rozwiązania specjalistyczne, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną na świecie marką jak Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny.”

Źródło: GRAW

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?