Maszyny Zechini w Grupie Zapol w Szczecinie

- reklama -

Grupa reklamowa ZAPOL Sobczyk ze Szczecina, wzbogaciła swój park maszynowy o kolejne urządzenie. Tym razem jest to półautomat do produkcji okładek włoskiej firmy Zechini -Roby Junior 2, którego dostawcą jest firma Derya z Tychów.

ZAPOL Sobczyk oferuje usługi poligraficzne, wydawnicze, przygotowuje materiały i upominki reklamowe, prowadzi kampanie marketingowe, projektuje przedsięwzięcia multimedialne (strony www, filmy), kreuje oraz organizuje szkolenia, konferencje, wydarzenia specjalne w obszarze biznesu, kultury i polityki. Dzięki doświadczonemu zespołowi opiekunów klienta, projektantów, poligrafów, introligatorów, logistyków i organizatorów usługi firmy są najwyższej jakości co daje gwarancję wzorowego wykonania nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

- reklama -

Sprawnie łącząc talenty zespołu z możliwościami, jakie niosą nowoczesne technologie, nieustannie inwestując  w ludzi i bogaty park maszynowy. Grupa ZAPOL pomaga swoim Klientom o krok wyprzedzić konkurencję.

Zechini Roby Junior 2: Urządzenie jest bardzo łatwe w przygotowaniu, obsłudze i serwisie. Wyposażone jest w automatyczny podajnik tektury, dzięki czemu może produkować do 250 okładek na godzinę.

Wyposażenie: moduł do obcinania naroży, moduł klejący, stół próżniowy, automatyczny podajnik tektury, moduł do zawijania brzegów okleiny, rolki prasujące, moduł do zawijania naroży, moduł do ręcznego pozycjonowania tektury.

Rodzaje oklein, jakie mogą być używane: gładki i laminowany papier, foto papier, płótno, sztuczna i prawdziwa skóra itd.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.