spot_imgspot_img

MBO po raz kolejny zdobywa nagrodę „Lider Rynku Światowego”

- Reklama-

Po raz drugi z rzędu firma MBO Postpress Solutions GmbH została uznana przez magazyn „WirtschaftsWoche” za „Lidera rynku światowego”. Obie nagrody poprzedziły nominacje
do tytułu „World Market Leader Future Champion” w 2019 i 2018 roku. Podstawą oceny jest aktualny indeks lidera rynku światowego. Indeks ten jest opracowywany przez Uniwersytet Sankt Gallen pod naukowym kierownictwem prof. dr Christopha Müllera.

Włączenie firm do grona „Liderów Rynku Światowego” opiera się na następujących kryteriach:

  • Firma zajmuje 1 lub 2 miejsce w odpowiednim segmencie rynku
  • Co najmniej 50 milionów Euro rocznego obrotu, z czego 50% należy osiągnąć za granicą i na co najmniej 3 kontynentach
  • Siedziba firmy przynajmniej częściowo w Niemczech

Thomas Heininger, dyrektor generalny MBO Group, jest zadowolony z nagrody, ale podkreśla: „Sukcesy takie jak te nagrody są możliwe tylko dlatego, że utrzymujemy bardzo bliskie i oparte na zaufaniu relacje z naszymi partnerami biznesowymi i pracownikami oraz traktujemy ich jak równych sobie.

Wspólnie wymieniamy się pomysłami i opracowujemy nowe produkty. To jedyny sposób, w jaki możemy się razem rozwijać i skutecznie konkurować na rynku”.

Wśród pozostałych Liderów Światowego Rynku znajdują się tak renomowane firmy jak Adidas, Bayer, Daimler, SAP czy Siemens.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00