Meet Kodak 2018 / Witamy w klubie Flekso

Jacek Galiński
- reklama -

10 lat technologii Kodak NX. Podczas Meet Kodak 2018 Jacek Galiński odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie produktów dla fleksografii w firmie Kodak Polska, przypomniał zmiany jakie zaszły na rynku tej technologii w Polsce. W swojej prezentacji starał się pokazać wspólne obszary dla druku offsetowego i druku fleksograficznego.

Witamy w klubie Flekso, to kolejna – 3 część – konferencji Meet Kodak 2018 jaka odbyła się 12 kwietnia w Łodzi.

- reklama -

W tej części oprócz Jacka Galińskiego swoje wystąpienia mieli również Andzrej Basiński z firmy Netflex oraz Roland Hamacher z firmy Kodak, który skupił się na porównaniu rozwoju rynku  polskiego w odniesieniu do rynku europejskiego a następnie ogólnoświatowego.

Jacek galiński przypomniał również niedawno zrealizowane Warsztaty fleksograficzne wspólnie z firmą 3M oraz zapowiedział ich dalsze kontynuowanie.

Na zakończenie tej części, jak zawsze była bardzo ciekawa dyskusja i pomysły na kolejne wspólne działania.

10 lat. Wszystkiego najlepszego!

- reklama -

A N K I E T A

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.

Komentuj

Wprowadź swój komentarz
Proszę wprowadź swoje imię