- Reklama -spot_imgspot_img

Mimaki Europe rozpoczyna kampanię „Make the Difference”

- Reklama-

Firma Mimaki, czołowy producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów tnących, rozpoczęła dziś kampanię pod hasłem „Make the Difference”, aby wyróżnić autorskie innowacje w dziedzinie druku oraz sukcesy klientów. Sam projekt, zainicjowany przez najbardziej inspirujące marki i dostawców usług druku w całej Europie, pokazuje różnorodność druku cyfrowego za pomocą przykładów, które koncentrują się na takich zastosowaniach, jak POS/POP i tekstylia, Direct-to-Object i 3D.

Inicjatywa wyrażona w pełnym haśle kampanii „Your Inspiration, Our Innovation, Make the Difference”, prezentuje innowacyjne, wysokiej jakości i kreatywne projekty komercyjne przygotowane przez klientów firmy Mimaki. Poza stworzeniem społeczności Mimaki, aby umożliwić dzielenie się sukcesami, zaplanowana wstępnie na 6 miesięcy kampania będzie stanowić również inspirujący katalog najlepszych zastosowań druku, aby dać bodziec dla nowych rozwiązań, wymiany wiedzy, rozwoju firm i wzrostu rentowności.

„Z przyjemnością rozpoczynamy dziś tę kampanię i zamierzamy nadal wyróżniać i wspierać naszych wspaniałych klientów. W firmie Mimaki postrzegamy sukces jako wysiłek zespołowy” — mówi Danna Drion, starszy dyrektor ds. marketingu w Mimaki Europe. „Poprzez współpracę możemy połączyć kreatywność, technologię i energię, aby dostarczać niesamowite rezultaty”.

- Reklama -

„Ta kampania zwróci uwagę na fantastyczną pracę, jaką wykonują nasi klienci wspólnie z innymi dostawcami, m.in. grafikami, artystami, architektami czy inżynierami – realizując zadania, które nie tylko odnoszą sukcesy komercyjne, ale są też inspirujące i edukacyjne. W ciągu nadchodzących tygodni i miesięcy będziemy opowiadać ich historie, prezentować segmenty branżowe, takie jak znaki graficzne i druk przemysłowy w dziedzinie mody, projektowanie wnętrz i architektura. Wybrani klienci zostaną wyróżnieni i nagrodzeni na targach FESPA w Monachium w maju 2019 roku” — kontynuuje Drion.

Pierwsza seria w ramach rozpoczętej dziś kampanii przedstawia trzy różne historie klientów oraz blog techniczny firmy Mimaki. Prezentowani klienci to firma Gate7 i jej klient KUHN, czołowy brytyjski producent maszyn rolniczych, a także nagradzany Uniwersytet Huddersfield w West Yorkshire w Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony, blog techniczny przybliży szereg autorskich podstawowych technik firmy Mimaki, stosowanych w celu zapewnienia stabilnej produkcji i nieprzerwanej pracy w celu uzyskania wspaniałych wyników.

„Choć kampania w zasadzie dopiero ruszyła i nadal zapraszamy klientów do udziału, jesteśmy mile zaskoczeni dużą liczbą otrzymanych dotychczas zgłoszeń” — dodaje Drion. „Mamy nadzieję, że niepowtarzalna mieszanka sztuki i nauki, kreatywności i techniki, projektowania i realizacji będzie stanowić inspirację dla rozwoju nowych i rentownych rozwiązań dla klientów firmy Mimaki z całej Europy”.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych