Mimaki Europe rozpoczyna kampanię „Make the Difference”

- reklama -

Firma Mimaki, czołowy producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów tnących, rozpoczęła dziś kampanię pod hasłem „Make the Difference”, aby wyróżnić autorskie innowacje w dziedzinie druku oraz sukcesy klientów. Sam projekt, zainicjowany przez najbardziej inspirujące marki i dostawców usług druku w całej Europie, pokazuje różnorodność druku cyfrowego za pomocą przykładów, które koncentrują się na takich zastosowaniach, jak POS/POP i tekstylia, Direct-to-Object i 3D.

Inicjatywa wyrażona w pełnym haśle kampanii „Your Inspiration, Our Innovation, Make the Difference”, prezentuje innowacyjne, wysokiej jakości i kreatywne projekty komercyjne przygotowane przez klientów firmy Mimaki. Poza stworzeniem społeczności Mimaki, aby umożliwić dzielenie się sukcesami, zaplanowana wstępnie na 6 miesięcy kampania będzie stanowić również inspirujący katalog najlepszych zastosowań druku, aby dać bodziec dla nowych rozwiązań, wymiany wiedzy, rozwoju firm i wzrostu rentowności.

- reklama -

„Z przyjemnością rozpoczynamy dziś tę kampanię i zamierzamy nadal wyróżniać i wspierać naszych wspaniałych klientów. W firmie Mimaki postrzegamy sukces jako wysiłek zespołowy” — mówi Danna Drion, starszy dyrektor ds. marketingu w Mimaki Europe. „Poprzez współpracę możemy połączyć kreatywność, technologię i energię, aby dostarczać niesamowite rezultaty”.

„Ta kampania zwróci uwagę na fantastyczną pracę, jaką wykonują nasi klienci wspólnie z innymi dostawcami, m.in. grafikami, artystami, architektami czy inżynierami – realizując zadania, które nie tylko odnoszą sukcesy komercyjne, ale są też inspirujące i edukacyjne. W ciągu nadchodzących tygodni i miesięcy będziemy opowiadać ich historie, prezentować segmenty branżowe, takie jak znaki graficzne i druk przemysłowy w dziedzinie mody, projektowanie wnętrz i architektura. Wybrani klienci zostaną wyróżnieni i nagrodzeni na targach FESPA w Monachium w maju 2019 roku” — kontynuuje Drion.

Pierwsza seria w ramach rozpoczętej dziś kampanii przedstawia trzy różne historie klientów oraz blog techniczny firmy Mimaki. Prezentowani klienci to firma Gate7 i jej klient KUHN, czołowy brytyjski producent maszyn rolniczych, a także nagradzany Uniwersytet Huddersfield w West Yorkshire w Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony, blog techniczny przybliży szereg autorskich podstawowych technik firmy Mimaki, stosowanych w celu zapewnienia stabilnej produkcji i nieprzerwanej pracy w celu uzyskania wspaniałych wyników.

„Choć kampania w zasadzie dopiero ruszyła i nadal zapraszamy klientów do udziału, jesteśmy mile zaskoczeni dużą liczbą otrzymanych dotychczas zgłoszeń” — dodaje Drion. „Mamy nadzieję, że niepowtarzalna mieszanka sztuki i nauki, kreatywności i techniki, projektowania i realizacji będzie stanowić inspirację dla rozwoju nowych i rentownych rozwiązań dla klientów firmy Mimaki z całej Europy”.

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.