spot_imgspot_img

Miraclon mianuje Deana’ę Conyard dyrektorką ds. marketingu

- Reklama-

Firma Miraclon poinformowała o mianowaniu Deana’y Conyard na stanowisko nowej dyrektorki ds. marketingu produktów firmy. Na swoim stanowisku Deana będzie kierować zespołem marketingu produktów i jego pracą na całym świecie. Deana ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży druku, a także dużą wiedzę na temat ROI i projektowania propozycji wartości produktów oraz planowania wprowadzania na rynek rozwiązań technologii B2B, w tym sprzętu, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych i usług.

Emma Weston, dyrektorka ds. marketingu: „Cieszymy się, mogąc powitać Deana’ę w rodzinie firmy Miraclon. Dzięki swoim uznanym osiągnięciom jest dobrze przygotowana, aby pomóc rozwijać rozwiązania ukierunkowane na wartości i długoterminowe strategie rozwoju firmy Miraclon i naszych klientów. Jestem przekonana, że będzie ona cennym członkiem zespołu w czasie, gdy firma Miraclon niezmiennie koncentruje się na strategii innowacji, aby umożliwić klientom dalsze napędzanie transformacji branży fleksodruku”.

Deana ma biuro w Ameryce Północnej i będzie spędzać większość czasu w globalnej siedzibie innowacji firmy Miraclon w Oakdale w stanie Minnesota.

Źródło: Miraclon


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych