Miraclon ogłosił wprowadzenie na rynek nowego oprogramowania KODAK TIFF Assembler Plus (TAP) Flexo Edition Version 5.0, dalej umożliwiając użytkownikom KODAK FLEXCEL NX System uproszczenie operacji i zapewnienie ciągłości produkcji.

- reklama -

TAP 5.0, dostępny w 11 językach – w tym chińskim i japońskim, został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić więcej konfiguracji i solidne użytkowanie, a także obsługuje najnowsze systemy operacyjne, w tym Windows 10, Windows Server 2019, a także macOS Big Sur (11.2) i macOS Catalina (10.15).

Nowe udoskonalenia stołów do cięcia zwiększają jakość, szybkość i niezawodność procesu w szerokim zakresie stołów do cięcia, a funkcja Invert Trim Waste, która automatycznie odwraca nienagradzane obszary płyty, obniża koszty przetwarzania płyt dzięki mniejszej liczbie wypłukań fotopolimeru, mniejszym szansom na ponowne osadzenie i mniejszym wydatkom na rozpuszczalniki.

Bazując na swojej już wysokiej niezawodności, TAP 5.0 zawiera również ulepszenia w zakresie wsparcia technicznego dla klientów, umożliwiając dokładniejsze planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz efektywne wsparcie i szkolenia na miejscu i zdalnie. W międzyczasie kopie zapasowe TAP 5.0 będą teraz wykonywane automatycznie w tle, aby zminimalizować zakłócenia w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu.

Joerg Kullwitz, Dyrektor Handlowy Miraclon w regionie Azji i Pacyfiku, komentuje: “Nasz zespół R&D z bogatym dorobkiem w dziedzinie innowacji nieustannie poszukuje sposobów, które pozwolą klientom usprawnić ich codzienne działania. Tap 5.0 zwiększy wydajność, niezawodność i łatwość użycia naszych rozwiązań KODAK FLEXCEL NX, aby umożliwić naszym klientom skoncentrowanie się na efektywnym zarządzaniu i rozwoju ich firm.”

Tap 5.0 jest dostępny dla obecnych klientów FLEXCEL Solutions do pobrania, bez żadnych kosztów, natychmiast.

Źródło: Miraclon

- reklama -

Słuchaj podcastów przygotowanych przez naszą redakcję